מערכת שעות במועדונית "אחוזה" כיתות א' תשע"ג

 

           & nbsp;                    &nb sp;       

            תכנית עבודה  במועדונית "אחוזה"   כיתות א' – תשע"ג

         יום  א'

      יום ב'

      יום  ג'

        יום  ד'

        יום  ה'

תגבור  בחשבון    ובשפה

העשרה  בחשבון   ובקריאה  בעזרת   משחקים דידקטיים

העשרה בקריאה  +  שעת סיפור .

העשרה   בחשבון   ובקריאה בעזרת   משחקים דידקטיים

תגבור   בחשבון   ובשפה

מאיה גור ארי

עדי לי  דיכטר

יואב  רואימי

אופק בחר

רון  אווצין

זיו שרון

אופיר נאות

דרור רובין

 

 

עידו אמיתי

רומי שטרן

מיא סיוון

ליאור סנדרוביץ

ליהיא פולינגר

אלון פלג-ליבליך

ליאן אבן צור

 

עמית שחם

אלעד אמיר

ספיר בן ארצי

יסמין פלטובסקי

עדן בסין

נדב גפשטיין

רועי גפשטיין

עמית ברנר

עדי כהן

דינה רוז

 

 

רביד גולדין

יהונתן מזרחי

אריאל מזרחי

יובל שחם

 

 

 

 

 

מור ירון

איליה זסלבסקי

אדם בר

אלי  ברונשטיין

איתן דור יוסף

איתמר קרסנטי

אוהד הר טוב

 

 

 

 

 

 

   **הקבוצות  תתחלפנה  במחצית  השנה  כדי  שכל  הילדים  יקבלו  אותם  הנושאים.

                 

  

           מערכת  שעות  במועדונית "זיכרון

יוסף"כיתות א'  תשע"ג

  
 

ראשון

שני

שלישי

רביעי

חמישי

12:45- 14:00 : שיעורים / אוכל /חצר

14:00 – 15:00: אוכל והכנת שיעורי בית.

(לאלה שחזרו מחוגים ).

האחרים יהיו חופשיים לשחק.

15:00– 16:00 :

אולם ספורט

קבוצת תגבור בחשבון בשפה

16:00 – 17:00 :

משחקים בחצר / משחקי קופסא.

12:45- 14:00:

שיעורים / אוכל /חצר

14:00 – 15:00:

אוכל והכנת שיעורי בית.

(לאלה שחזרו מחוגים ).

האחרים יהיו חופשיים לשחק.

15:00 – 16:00 :

סרט וידאו איכותי

קבוצת העשרה בחשבון וקריאה בעזרת משחקים דידקטיים.

16:00 – 17:00 :

משחקים בחצר / משחקי קופסא.

12:45- 14:00:

שיעורים / אוכל /חצר

14:00 – 15:00:

אוכל והכנת שיעורי בית .

(לאלה שחזרו מחוגים ).

האחרים יהיו חופשיים לשחק.

15:00 – 16:00 :

יצירה בחמר

קבוצת העשרה בקריאה ושעת סיפור

16:00 – 17:00 :

משחקים בחצר / משחקי קופסא.

12:45- 14:00 : שיעורים / אוכל /חצר

14:00 – 15:00:

אוכל והכנת שיעורי בית.

(לאלה שחזרו מחוגים ).

האחרים יהיו חופשיים לשחק.

15:00 – 16:00 :

מחשבים

קבוצת העשרה בחשבון ושפה בעזרת משחקים דידקטיים.

16:00 – 17:00 :

משחקים בחצר / משחקי קופסא.

12:45- 14:00 : שיעורים / אוכל /חצר

14:00 – 15:00:

אוכל והכנת שיעורי בית.

(לאלה שחזרו מחוגים ).

האחרים יהיו חופשיים לשחק.

15:00 – 16:00 :

עבודת יצירה

תגבור בחשבון בשפה

16:00 – 17:00 :

משחקים בחצר / משחקי קופסא.

"

 

 

 

 

 

 

הגדרות כלליות כניסה למערכת
שינוי גודל גופנים
ניגודיות